הפצת הודעות לתקשורת

הפצת הודעות לחו״ל

הפצת הודעות למשקיעים מוסדיים

הפצת הודעות למשקיעים פרטיים

קידום ממומן

הפצת הודעות לתקשורת

חשיפה רחבה בתקשורת מגבירה את מודעות הציבור לפעילות החברה והישגיה ותומכת בגיוס מקורות מימון

icon_02

הפצת הודעות לתקשורת

אנו מאפשרים להנהלות לתמוך במיתוג חברות ציבוריות ולקדם את הערכים, ההצלחות והמסרים השיווקיים הרצויים לקהלי היעד השונים על ידי הפצה מקיפה, מתודית וסדורה לכלל כלי התקשורת בישראל, לרבות מדיות שאינן כלכליות במהותן, אך רלוונטיות למיתוגה המקצועי של החברה. באמצעות מערכת iRmedia ההודעה שלך תגיע לעשרות אתרי אינטרנט ומערכות עיתונים הכלכליים על מנת שאלו יחשפו להודעה של החברה.

מיתוג של חברה והנהלה בכירה כמו גם יצירת מוניטין ואמון מתמשך אינו דבר מובן מאליו. חיפוש המידע הראשוני והדרך הפשוטה ביותר להכיר חברה מסוימת נעשה כיום באינטרנט. מכאן, היכולת של חברה לזכות לחשיפה מוצלחת, מגוונת ורחבה כמו גם לשלוט במסרים החוצה, תורמת באופן ישיר ומיידי למיתוג של חברה והנהגתה. הפצת הודעות לתקשורת הן האמצעי היעיל ביותר לתקשר באופן מיטבי עם קהלי יעד מבוקשים.

חשיפה תקשורתית רחבה לחברה ציבורית על הצלחה עסקית, השקת מוצר או שירות חדש, פרסום תוצאות כספיות ואירועים שונים בחיי החברה, תורמים לבניית המותג, וכן ליצירת עניין רב בקרב ציבור המשקיעים. במקביל, חשיפה זו מגבירה את מודעות הציבור לפעילות החברה והישגיה והיא תומכת בגיוס מקורות מימון חדשים והנפקות. חשיפה איכותית מסייעת לארגון לנהל את התקשורת עם לקוחות, ספקים, בעלי העניין בחברה ובמיוחד עם עובדי החברה, משפחותיהם ועובדים עתידיים.

הפצת הודעות לחו״ל

חשיפה בינלאומית תורמת להגדלת מכירות, יצירת שיתופי פעולה בינלאומיים והנחת תשתית לרכישות ומיזוגים

icon_04

הפצת הודעות לחו״ל

באמצעות מערכתiRmedia תוכל להפיץ הודעות לארצות הברית ואירופה וזאת על ידי שיתוף הפעולה שלנו עם Globe Newswire – שירות הפצת הודעות הגלובלי של בורסת נאסד”ק ונחשב לשירות הפצת ההודעות מהגדולים, הנרחבים והחשובים בעולם.

ההודעה של החברה תגיע לאלפי אתרים ומערכות עיתונים בארצות הברית כולל החשובים, הנקראים והגדולים בעולם בתחומם.

אנחנו יודעים כי אחד היעדים המרכזיים באסטרטגיה העיסקית של חברות ציבוריות גלובליות, הוא לזכות לחשיפה והכרה בשווקים הבינלאומיים. חשיפה זו משרתת את המיתוג של החברה וההנהלה לצורך הגדלת מכירות, יצירת שיתופי פעולה עם גורמים בינלאומיים, הנחת תשתית לרכישות ומיזוגים ולהצפת ערך עבור בעלי המניות של החברה. לחברה ישראלית, קטנה או בינונית, קיים קושי רב ומשאבים מוגבלים לייצר חשיפה עולמית רחבה.

אנו מאפשרים לחברה למנף את הפעילות הקיימת ליצירת נכסי מדיה איכותיים ביחס עלות-תועלת מיטבי. בנייה מתמשכת של נכסים אלו תומכת באסטרטגיה העיסקית של החברה.

החשיפה באתרים כלכליים בינלאומיים מובילים ובאתרי נישה מקצועיים ברחבי העולם פותחת בפני החברה הזדמנויות להתרחבות וצמיחה מהירה כמו גם קבלת הכרה ופתיחת שווקים חדשים על ידי הגעה ישירה למקבלי החלטות.

הפצת ההודעות של החברה לתפוצה רחבה בתקשורת ובקרב משקיעים

הפץ הודעה כאן

הפצת הודעות לשוק ההון

שיתוף מקבלי ההחלטות בגופים המוסדיים בהתפתחויות השונות בחברה מסייעות להגדלת קהל המשקיעים בחברה ומחזורי המסחר

icon_05

הפצת הודעות לשוק ההון

שילחו את ההודעה שלכם ישירות לתיבת המייל של אלפי בכירים ומקבלי ההחלטות בשוק ההון ובגופים המוסדיים. הפצת הודעה למשקיעים באמצעות מערכת iRmedia תאפשר לכם להעביר את המסר שלכם למנהלי ההשקעות בקרנות הנאמנות, בקופות הגמל ובחסכון ארוך טווח – גופים המנהלים יחד כ-1.3 טריליון שקל. בנוסף תופץ ההודעה לאנליסטים, ועדות השקעה, מנהלי בתי השקעות, חברות נוסטרו ופמילי אופיס.

אלו מקבלי ההחלטות הקובעים האם להשקיע בני”ע של החברה שלך או האם להגדיל או להקטין הפוזיציה במניות החברה.

מדובר בהזדמנות משמעותית להפיץ את המסר שברצונכם להעביר גם למשקיעים שטרם נחשפו לחברה או להתפתחויות החיוביות בפעילותה העסקית, זאת ללא התערבות או פרשנות של התקשורת.

הפצת ההודעה באמצעותנו, הינה מהירה ותישלח מידית לקהל היעד על מנת שיוכל לפעול באופו מיידי בני”ע על סמך המידע.

הפצת הודעות למשקיעים פרטיים

הגיעו לאלפי משקיעים פרטיים בעלי הון רב ויכולת החלטת השקעה מהירה

icon_06

הפצת הודעות למשקיעים פרטיים

כל חברה בורסאית רוצה להגיע לכמה שיותר משקיעים פרטיים הפעילים בשוק ההון ומחפשים רעיונות השקעה. משקיעים אלו אינם נחשפים להודעות החברה, במקרה הטוב, רק אם הייתה חשיפה בתקשורת וזאת לאחר שהעיתונאי החליט לפרסם חלק מההודעה ותוך התערבות בכתיבה.

בשנים האחרונות חלקם של משקיעי ה–Retail צומח במהרה והם הופכים לכוח דומיננטי בקרב מניות השורה השניה. מגמות של חינוך פיננסי, נזילות גבוהה וריבית נמוכה תורמים לכניסה גוברת והולכת של משקיעים פרטיים לשוק ההון. משקיעים אלו צמאים למידע, לרעיונות השקעה ולהזדמנויות, זאת לצד קבלת החלטות מהירה ללא ועדות השקעה ותהליכים בירוקרטיים.

מעתה תוכלו להעביר את ההודעה שלכם גם לשוק ההון וגם לאלפי משקיעים פרטיים, שיקבלו את ההודעות באופן ישיר. במהלך העשור האחרון נרשמו אלפי משקיעים פרטיים לשירות הפצת ההודעות שלנו והיא נחשבת לרשימה איכותית ורחבה של משקיעים בעלי יכולת החלטת השקעה מהירה.

בוא לראות איך הודעה טובה או דו”ח חיובי משפיעים באופן מיידי על מחיר המניה כשהוא מגיע לאלפי משקיעים פרטיים.

תוכן ממומן

העברה ישירה וברורה של מסרי החברה ללא מסננים והיישר לקהל היעד שלכם באמצעות קמפיין פרסומי

icon_07

קידום תוכן באינטרנט

מעוניינים לפרסם ראיון עם מנכ”ל או בכיר בחברה ולהציג לקהל היעד שלכם את ההתפתחויות האחרונות בעסקי החברה? אנו נפיק עבורכם ראיון טקסט או וידאו מקצועי התפור למידות החברה, בו תוכלו להעביר בצורה ברורה ומקצועית את המסרים של החברה. התוכן הינו ללא מסננים והיישר לקהל היעד שלכם – באמצעות קמפיין פרסומי שנפיק עבורכם, הוספת קישור לכתבה באתר האינטרנט של החברה או שיתוף התוכן ברשתות החברתיות.

הציפייה של הקוראים לתוכן זמין ומועיל היא לא רק הזדמנות לחברה הציבורית, אלא מציאות שההשתלבות בה היא צורך קיומי. כאשר הגולשים מועמסים בתוכן, גובר הקושי לזכות בתשומת ליבם, כך שמסרים פשוטים מאבדים מן האפקטיביות שלהם.

כדי לזכות באמונם של הגולשים, על התוכן השיווקי לעמוד בסטנדרטים גבוהים של איכות ואמינות. תוכן כזה, שיתאים לחדשות המעסיקות את קהל היעד שלכם יקרא יותר ויזכה לשיתוף רב יותר. תוכן כזה בדיוק צוות המקצוענים של iRmedia יפיק עבורכם.

הפצת ההודעות של החברה לתפוצה רחבה בתקשורת ובקרב משקיעים

הפץ הודעה כאן