בניית אתר קשרי משקיעים

חיזוק הקשר עם משקיעים בצורה מתקדמת ומקצועית

icon_11

בניית אתר קשרי משקיעים

בשנים האחרונות התחדד הצורך של חברות ציבוריות באתרי קשרי משקיעים מתקדמים. אתר מקצועי עשיר ומעודכן משפיע על תדמית החברה בפני המשקיעים והעיתונאים, משדר רצינות ואכפתיות – ועשוי להשפיע בחיוב על מחיר המניה.

אנו מתכננים, בונים ומתחזקים אתרי קשרי משקיעים מתקדמים באנגלית ובעברית, ברמה גלובלית, זאת בדומה לאתרי חברות הנסחרות בבורסת נאסד”ק.

על לקוחותינו נמנות חברות נאסד”ק, חברות ת”א-25 וחברות אחרות שנסחרות בבורסה בת”א. בשנים האחרונות פיתחנו מומחיות רבה בתחום וכיום אנו החברה המובילה בישראל בבניית אתרים לחברות בורסאיות.

מחזק את הקשר עם המשקיעים

שורה של מחקרים וסקרים שנעשו בארה”ב ובאירופה, שבדקו את תרומתו של אתר קשרי משקיעים העלו מסקנות חד-משמעיות:

  • כ-75% מהמוסדיים והאנליסטים בארה”ב משתמשים באתרי החברות מדי שבוע.
  • יותר מ-90% מהעיתונאים הכלכליים משתמשים באתרי החברות ובסקציית קשרי המשקיעים (IR) להכנת הכתבות.

על אף הממצאים החותכים, חברות ציבוריות רבות משקיעות אמצעים לא מבוטלים באתר תדמיתי, אך לא תמיד מקדישות את הזמן הדרוש לטפל ולעדכן את לובי קשרי המשקיעים של החברה, שמהווה כלי משמעותי בפעילות ה-IR של החברה.

כלי ייחודי לשליטה במסרים

כאמור, אתר מקצועי ומעודכן משפיע לחיוב על תדמית החברה, אולם גם ההפך הוא הנכון – אתר הכולל חומרים ישנים וחסר במידע משדר חוסר רצינות ועלול להשפיע לשלילה על תדמית החברה. בחברות רבות אין בעלות מסודרת על עדכון ותחזוק שוטף של האתר, דבר הפוגם במסרים העוברים למשקיעים ובתפישתם את החברה ומנייתה.

האתר שנקים, יאפשר לכם הזדמנות ייחודית נוספת לשליטה במסרים בתחום קשרי המשקיעים. לאחר הקמתו, ישמש האתר כ-Hub אליו תפנה החברה את כלל הגורמים המקצועיים-פיננסיים הרלוונטיים: עיתונאים כלכליים בפרט ותקשורת בכלל; אנליסטים ומשקיעים מוסדיים; משקיעים פרטיים מקומיים וזרים.

גולשי האתר ימצאו בו את כל המידע הפיננסי אודות החברה, לרבות הדוחות הכספיים, מצגות, דיווחים לרשות ני”ע, הודעות לעיתונות הפיננסית, אירועים כלכליים בחברה. כמו כן, גולשי האתר יוכלו להירשם לקבלת עדכונים על פרסום תוכן חדש בלובי קשרי המשקיעים של החברה.

לבניית אתר קשרי משקיעים צור קשר